6 powodów, dla których warto skorzystać z usług Biura Nieruchomości Clever

Zyskujesz czas

Czas to pieniądz. Kiedy Benjamin Franklin w 1748 roku wypowiadał te słowa, prawdopodobnie nie spodziewał się, jak bardzo realne staną się one w XXI wieku. Niezwykły postęp cywilizacyjny ostatnich lat, coraz bardziej zaawansowana technika, technologie informatyczne i telekomunikacyjne bez wątpienia usprawniają i ułatwiają nasze codzienne życie i pracę. Jednak z drugiej strony absorbują coraz więcej naszego cennego czasu, który moglibyśmy wykorzystać w inny, bardziej konstruktywny sposób.

Często zdarza się, że oferty umieszczane na portalach internetowych powtarzają się lub są już nieaktualne. Nie trać więc czasu na żmudne przeszukiwanie interesujących Cię nieruchomości w prasie lub zasobach internetowych.

Wystarczy, jeśli powiesz nam, czego szukasz, a my spośród tysięcy ofert znajdziemy dla Ciebie kilka najciekawszych propozycji, które najbardziej odpowiadają Twoim wymaganiom, abyś mógł dokonać właściwego wyboru. Dzięki nam uzyskasz także pierwszeństwo dostępu do ofert nieruchomości pochodzących bezpośrednio z naszej wewnętrznej bazy ofert, zanim zostaną opublikowane w ogólnodostępnych mediach.

Oszczędzasz pieniądze

Sprzedaż nieruchomości na coraz bardziej wymagającym rynku nie jest rzeczą łatwą i wymaga odpowiedniego przygotowania, zaangażowania i cierpliwości. Skuteczna sprzedaż nieruchomości nie polega dziś już tylko na zamieszczeniu ogłoszeń w prasie lub w internecie, ponieważ nieruchomość oferowana wszystkim może paradoksalnie nikogo nie zainteresować. Dlatego przyjmując nieruchomość do sprzedaży, przygotowujemy szczegółową ofertę nieruchomości oraz opracowujemy odpowiednią strategię marketingową i reklamową, aby dana oferta trafiła bezpośrednio do grona potencjalnych nabywców.

Masz pełną kontrolę

Z nami otrzymujesz pełną kontrolę nad przebiegiem transakcji. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, których na bieżąco informujemy o podejmowanych działaniach marketingowych, postępach w negocjacjach i kolejnych etapach procesu sprzedaży lub nabywania nieruchomości tak, aby cała transakcja przebiegła sprawnie i szybko.

Jesteś dobrze poinformowany

Poprzez członkostwo w organizacjach i stowarzyszeniach branżowych, udział w krajowych i zagranicznych targach nieruchomości oraz regularne szkolenia i doskonalenie zawodowe ciągle poszerzamy naszą wiedzę i śledzimy aktualne trendy na rynkach nieruchomości. Dzięki temu dostarczamy Naszym Klientom zawsze aktualnych informacji na temat bieżącej sytuacji na rynku nieruchomości, poziomu cen i przewidywanych kierunków rozwoju.

Możesz czuć się bezpiecznie

Wykonując czynności pośrednictwa mamy świadomość szczególnej odpowiedzialności za przebieg i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Dlatego w naszej pracy kierujemy się przejrzystymi i uczciwymi zasadami, a naszym Klientom zapewniamy całkowitą poufność.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji, szczegółowo sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz przygotowujemy dokumentację niezbędną do zawarcia notarialnej umowy sprzedaży. Preferujemy również stosowanie procedur bezpiecznych transferów pieniężnych.

W trosce o zabezpieczenie interesów naszych Klientów, Biuro Nieruchomości Clever posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania działalności zawodowej pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Naszą działalność prowadzimy zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21.08.1997 r. oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Chronimy Twoją prywatność

Szanując prywatność naszych Klientów, zapewniamy, że wszelkie dane osobowe oraz dane dotyczące nieruchomości udostępnione przez naszych Klientów są traktowane poufnie. Dane naszych Klientów będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia transakcji i nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Baza danych Klientów Biura Nieruchomości Clever jest objęta stałym nadzorem Głównego Inspektora Danych Osobowych (GIODO).