O nas

Biuro Nieruchomości CLEVER w Olsztynie prowadzi działalność w zakresie doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa transakcji z udziałem klientów zagranicznych.

Założycielem biura jest Marcin Gniedziejko, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami [licencja zawodowa nr 12349], germanista i tłumacz przysięgły języka niemieckiego [TP 440/05].

Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz kontakty międzynarodowe, poszukujemy dla naszych Klientów optymalnych rozwiązań w zakresie kupna, sprzedaży, najmu oraz inwestycji w nieruchomości w kraju i za granicą.

Ponieważ sami jesteśmy konsumentami, interesantami i petentami, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Dlatego naszą ambicją było stworzenie firmy przyjaznej Klientowi, w której każdy Klient jest traktowany indywidualnie i zawsze może liczyć na fachowe doradztwo, sprawną i miłą obsługę oraz szybkie i skuteczne przeprowadzenie transakcji.

We współpracy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi instytucjami finansowymi, firmami ubezpieczeniowymi, kancelariami prawnymi, notariuszami oraz rzeczoznawcami oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług związanych z obrotem nieruchomościami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.